Malá kopaná okresu Blansko

 úvod     tabulky     výsledky     odkazy     pokuty sms     pohár 2006

 

Výsledky --- Divize

 

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
12. KOLO 12.8. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY SUPPORT ŠEBETOV 4:2
12.8. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE ŽÍZEŇ PETROVICE 2:1
12.8. 17:00 TJ SOKOL LYSICE FPO BLANSKO 0:3
12.8. FC KOVOSTROJ KŘETÍN - Volný den
13.8. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 1:4
13.8. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE S.K.A. KŘTINY 10:7
13. KOLO 19.8. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 1:5
19.8. 17:00 FPO BLANSKO TJ SOKOL VALCHOV 4:0
19.8. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 5:2
19.8. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE S.K.A. KŘTINY 2:1
19.8. SUPPORT ŠEBETOV - Volný den
20.8. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN TJ SOKOL LYSICE 0:4
14. KOLO 26.8. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FPO BLANSKO 1:0
26.8. 17:00 TJ SOKOL LYSICE SUPPORT ŠEBETOV 1:1
26.8. SOKOL CHRUDICHROMY - Volný den
27.8. 10:00 S.K.A. KŘTINY TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 2:5
27.8. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE ŽÍZEŇ PETROVICE 8:1
27.8. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV FC KOVOSTROJ KŘETÍN  3:2
15. KOLO 2.9. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC ŽÍZEŇ PETROVICE 5:1
2.9. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY TJ SOKOL LYSICE 5:2
2.9. 17:00 FPO BLANSKO S.K.A. KŘTINY 9:1
2.9. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV TJ SOKOL VALCHOV 3:3
2.9. FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE - Volný den
3.9. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 0:2
16. KOLO 9.9. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE SUPPORT ŠEBETOV 1:2
9.9. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE FPO BLANSKO 2:3
9.9. TJ SOKOL LYSICE - Volný den
10.9. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 3:8
10.9. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV SOKOL CHRUDICHROMY 3:2
10.9. 10:00 S.K.A. KŘTINY FC KOVOSTROJ KŘETÍN 3:1
17. KOLO 16.9. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 5:1
16.9. 17:00 FPO BLANSKO TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 4:8
16.9. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV S.K.A. KŘTINY 1:0
16.9. 17:00 TJ SOKOL LYSICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 1:2
16.9. TJ SOKOL VALCHOV - Volný den
17.9. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN ŽÍZEŇ PETROVICE 3:3
18. KOLO 23.9. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FC KOVOSTROJ KŘETÍN 6:1
23.9. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE SUPPORT ŠEBETOV 5:2
23.9. BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE - Volný den
24.9. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE FPO BLANSKO 1:5
24.9. 10:00 S.K.A. KŘTINY SOKOL CHRUDICHROMY 5:1
24.9. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV TJ SOKOL LYSICE 2:3
19. KOLO 30.9. 16:00 SOKOL CHRUDICHROMY ŽÍZEŇ PETROVICE 3:0
30.9. 16:00 SUPPORT ŠEBETOV TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 2:2
30.9. 16:00 TJ SOKOL LYSICE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE - kontumace 0:5
30.9. S.K.A. KŘTINY - Volný den
1.10. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN FPO BLANSKO  2:2 
1.10. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 3:4
20. KOLO 7.10. 16:00 FPO BLANSKO SUPPORT ŠEBETOV 8:2
7.10. 16:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC SOKOL CHRUDICHROMY 11:0
7.10. 16:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE TJ SOKOL VALCHOV 4:0
7.10. ŽÍZEŇ PETROVICE - Volný den
8.10. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE FC KOVOSTROJ KŘETÍN 11:3
8.10. 10:00 S.K.A. KŘTINY TJ SOKOL LYSICE 6:3
21. KOLO 14.10. 16:00 SOKOL CHRUDICHROMY FPO BLANSKO 2:4
14.10. 16:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 3:2
14.10. 16:00 SUPPORT ŠEBETOV FC KOVOSTROJ KŘETÍN 6:1
14.10. 16:00 TJ SOKOL LYSICE ŽÍZEŇ PETROVICE 0:1
14.10. TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC - Volný den
15.10. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV S.K.A. KŘTINY 5:4
22. KOLO 21.10. 16:00 ŽÍZEŇ PETROVICE TJ SOKOL VALCHOV 3:3
21.10. 16:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC TJ SOKOL LYSICE 7:1
21.10. FPO BLANSKO - Volný den
22.10. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN SOKOL CHRUDICHROMY 5:1
22.10. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE SUPPORT ŠEBETOV 3:2
22.10. 10:00 S.K.A. KŘTINY BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 3:3

 

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
1. KOLO 22.4. 16:00 ŽÍZEŇ PETROVICE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 3:4
22.4. 16:00 SUPPORT ŠEBETOV SOKOL CHRUDICHROMY 1:2
22.4. 16:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC TJ SOKOL VALCHOV 11:3
22.4. 16:00 FPO BLANSKO TJ SOKOL LYSICE 4:1
22.4. FC KOVOSTROJ KŘETÍN - Volný den
23.4. 10:00 S.K.A. KŘTINY FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 0:6
2. KOLO 29.4. 16:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC - kontumace 5:0
29.4. 16:00 TJ SOKOL LYSICE FC KOVOSTROJ KŘETÍN 1:4
29.4. SUPPORT ŠEBETOV - Volný den
30.4. 10:00 S.K.A. KŘTINY ŽÍZEŇ PETROVICE 5:0
30.4. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV FPO BLANSKO 2:3
30.4. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE SOKOL CHRUDICHROMY 14:4
3. KOLO 7.5. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV TJ SOKOL LYSICE 0:3
7.5. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC S.K.A. KŘTINY 4:3
7.5. 17:00 FPO BLANSKO BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 5:1
7.5. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 4:4
7.5. SOKOL CHRUDICHROMY - Volný den
8.5. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN TJ SOKOL VALCHOV 1:2
4. KOLO 13.5. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FC KOVOSTROJ KŘETÍN 2:1
13.5. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 4:2
13.5. 17:00 TJ SOKOL LYSICE SOKOL CHRUDICHROMY 2:4
13.5. FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE - Volný den
14.5. 10:00 S.K.A. KŘTINY FPO BLANSKO 1:0
14.5. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV SUPPORT ŠEBETOV 3:3
5. KOLO 20.5. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 3:1
20.5. 17:00 FPO BLANSKO ŽÍZEŇ PETROVICE 5:0
20.5. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 0:1
20.5. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY TJ SOKOL VALCHOV 4:3
20.5. TJ SOKOL LYSICE - Volný den
21.5. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN S.K.A. KŘTINY 1:1
6. KOLO 27.5. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FPO BLANSKO 2:6
27.5. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE SOKOL CHRUDICHROMY 0:0
27.5. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE FC KOVOSTROJ KŘETÍN 1:3
27.5. TJ SOKOL VALCHOV - Volný den
28.5. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE TJ SOKOL LYSICE 10:2
28.5. 10:00 S.K.A. KŘTINY SUPPORT ŠEBETOV 1:5
7. KOLO 3.6. 17:00 FPO BLANSKO FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 11:3
3.6. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV ŽÍZEŇ PETROVICE 2:3
3.6. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY S.K.A. KŘTINY 1:5
3.6. 17:00 TJ SOKOL LYSICE TJ SOKOL VALCHOV 3:1
3.6. BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE - Volný den
4.6. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 2:2
8. KOLO 10.6. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE TJ SOKOL LYSICE 4:2
10.6. 17:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC SUPPORT ŠEBETOV 5:1
10.6. 17:00 FPO BLANSKO FC KOVOSTROJ KŘETÍN 3:1
10.6. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE SOKOL CHRUDICHROMY 2:1
10.6. S.K.A. KŘTINY - Volný den
11.6. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE TJ SOKOL VALCHOV 7:4
9. KOLO 17.6. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV FPO BLANSKO 0:2
17.6. 17:00 TJ SOKOL LYSICE S.K.A. KŘTINY 3:3
17.6. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 0:6
17.6. ŽÍZEŇ PETROVICE - Volný den
18.6. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 5:7
18.6. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 2:2
10. KOLO 24.6. 17:00 FPO BLANSKO SOKOL CHRUDICHROMY 3:0
24.6. 17:00 ŽÍZEŇ PETROVICE TJ SOKOL LYSICE 3:3
24.6. TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC - Volný den
25.6. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 1:2
25.6. 10:00 FC KOVOSTROJ KŘETÍN SUPPORT ŠEBETOV 2:0
25.6. 10:00 S.K.A. KŘTINY TJ SOKOL VALCHOV 1:1
11. KOLO 1.7. 17:00 SUPPORT ŠEBETOV FC DYNAMO ČÍŽOVKY BOSKOVICE 1:5
1.7. 17:00 SOKOL CHRUDICHROMY FC KOVOSTROJ KŘETÍN 1:0
1.7. 17:00 TJ SOKOL LYSICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 1:2
1.7. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE S.K.A. KŘTINY 2:3
1.7. FPO BLANSKO - Volný den
2.7. 10:00 TJ SOKOL VALCHOV ŽÍZEŇ PETROVICE 3:2