Malá kopaná okresu Blansko

 úvod     přehled lig     rozlosování     tabulky     výsledky     pokuty sms     pohár 2007     ke stáhnutí     odkazy

 

1.liga   2.liga   3.liga   4.liga   5.liga   Divize

Výsledky


5.liga

SAF Brťov byl vyloučen ze soutěže, výsledky byly anulovány.

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
12. KOLO 11.8. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE SEDOS DRNOVICE 3 1
11.8. 17:00 FC STARK VÍSKY FP PARADOX BLANSKO 1 6
11.8. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ VOLNO - -
11.8. 17:00 FPO BLANSKO CLUB HMK SULÍKOV 7 0
11.8. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 4 5
12.8. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FC SOKOL BOROTÍN 11 1
13. KOLO 18.8. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FK TUZEMÁK BOSKOVICE 2 0
18.8. 17:00 VOLNO FC STARK VÍSKY - -
18.8. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FPO BLANSKO 0 2
19.8. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FK CHMEL DEŠTNÁ 3 1
19.8. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 6 5
19.8. 10:00 FP PARADOX BLANSKO SEDOS DRNOVICE 7 3
14. KOLO 25.8. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FP PARADOX BLANSKO 6 3
25.8. 17:00 FPO BLANSKO FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 2 2
25.8. 17:00 FC STARK VÍSKY CLUB HMK SULÍKOV 3 0
25.8. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FC SOKOL BOROTÍN 3 2
26.8. 10:00 SEDOS DRNOVICE VOLNO - -
26.8. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 5 1
15. KOLO 1.9. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FC STARK VÍSKY 2 1
1.9. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FPO BLANSKO 0 1
1.9. 17:00 VOLNO FP PARADOX BLANSKO - -
2.9. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FK CHMEL DEŠTNÁ 7 0
2.9. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV SEDOS DRNOVICE 2 1
2.9. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FK TUZEMÁK BOSKOVICE 0 0
16. KOLO 8.9. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE VOLNO - -
8.9. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 2 0
8.9. 17:00 FPO BLANSKO TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 0 2
8.9. 17:00 FC STARK VÍSKY FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 4 10
9.9. 10:00 FP PARADOX BLANSKO CLUB HMK SULÍKOV 7 3
9.9. 10:00 SEDOS DRNOVICE FC SOKOL BOROTÍN 0 1
17. KOLO 15.9. 17:00 FPO BLANSKO FK TUZEMÁK BOSKOVICE 2 5
15.9. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FC STARK VÍSKY 6 1
15.9. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FP PARADOX BLANSKO 2 1
16.9. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE SEDOS DRNOVICE 7 1
16.9. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FK CHMEL DEŠTNÁ 2 2
16.9. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV VOLNO - -
18. KOLO 22.9. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE CLUB HMK SULÍKOV 1 0
22.9. 17:00 VOLNO FC SOKOL BOROTÍN - -
22.9. 17:00 FC STARK VÍSKY TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 1 3
22.9. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FPO BLANSKO 1 1
23.9. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 2 9
23.9. 10:00 SEDOS DRNOVICE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 1 0
19. KOLO 29.9. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FK TUZEMÁK BOSKOVICE 0 2
29.9. 17:00 FPO BLANSKO FC STARK VÍSKY 6 2
29.9. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN CLUB HMK SULÍKOV 1 3
29.9. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FP PARADOX BLANSKO 2 1
30.9. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE VOLNO - -
30.9. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC SEDOS DRNOVICE 3 1
20. KOLO 6.10. 16:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FC SOKOL BOROTÍN 3 0
6.10. 16:00 FC STARK VÍSKY FK CHMEL DEŠTNÁ 2 1
6.10. 16:00 VOLNO BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE - -
7.10. 10:00 FP PARADOX BLANSKO TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 6 3
7.10. 10:00 SEDOS DRNOVICE FPO BLANSKO 1 4
7.10. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 2 4
21. KOLO 13.10. 16:00 FC STARK VÍSKY FK TUZEMÁK BOSKOVICE 2 6
13.10. 16:00 FK CHMEL DEŠTNÁ SEDOS DRNOVICE 1 2
13.10. 16:00 FPO BLANSKO FP PARADOX BLANSKO 5 0
13.10. 16:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE CLUB HMK SULÍKOV 2 2
14.10. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC VOLNO - -
14.10. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FC SOKOL BOROTÍN 6  3 
22. KOLO 20.10. 16:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 1 4
20.10. 16:00 FC SOKOL BOROTÍN BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 1 3
20.10. 16:00 VOLNO FPO BLANSKO - -
21.10. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 2 3
21.10. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FK CHMEL DEŠTNÁ 7 5
21.10. 10:00 SEDOS DRNOVICE FC STARK VÍSKY 5 1

 

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
1. KOLO 21.4. 16:00 FC SOKOL BOROTÍN TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 3 3
21.4. 16:00 VOLNO FK CHMEL DEŠTNÁ - -
22.4. 10:00 SEDOS DRNOVICE FK TUZEMÁK BOSKOVICE 2 1
22.4. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FPO BLANSKO 1 3
22.4. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FC STARK VÍSKY 2 2
22.4. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 4 2
2. KOLO 28.4. 16:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 4 1
28.4. 16:00 FC STARK VÍSKY VOLNO - -
28.4. 16:00 FPO BLANSKO FC SOKOL BOROTÍN 5 2
28.4. 16:00 FK CHMEL DEŠTNÁ CLUB HMK SULÍKOV 6 1
29.4. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 9 4
29.4. 10:00 SEDOS DRNOVICE FP PARADOX BLANSKO 0 4
3. KOLO 5.5. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 1 4
5.5. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FK CHMEL DEŠTNÁ 1 3
5.5. 17:00 VOLNO SEDOS DRNOVICE - -
6.5. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FC STARK VÍSKY 1 6
6.5. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FPO BLANSKO 3 8
6.5. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FK TUZEMÁK BOSKOVICE 0 0
4. KOLO 12.5. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 5 1
12.5. 17:00 FPO BLANSKO BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 4 2
12.5. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 3 2
12.5. 17:00 FC STARK VÍSKY FC SOKOL BOROTÍN 8 1
13.5. 10:00 SEDOS DRNOVICE CLUB HMK SULÍKOV 1 1
13.5. 10:00 FP PARADOX BLANSKO VOLNO - -
5. KOLO 19.5. 17:00 VOLNO FK TUZEMÁK BOSKOVICE - -
19.5. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FK CHMEL DEŠTNÁ 1 1
19.5. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN SEDOS DRNOVICE 2 4
20.5. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FC STARK VÍSKY 2 1
20.5. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FP PARADOX BLANSKO 1 3
20.5. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FPO BLANSKO 4 1
6. KOLO 26.5. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FPO BLANSKO 2 2
26.5. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 4 6
26.5. 17:00 FC STARK VÍSKY BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 0 0
26.5. 17:00 VOLNO CLUB HMK SULÍKOV - -
27.5. 10:00 SEDOS DRNOVICE FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 2 6
27.5. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FC SOKOL BOROTÍN 7 2
7. KOLO 2.6. 17:00 FPO BLANSKO FK CHMEL DEŠTNÁ 8 1
2.6. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE SEDOS DRNOVICE 5 1
2.6. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN VOLNO - -
3.6. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FP PARADOX BLANSKO 5 2
3.6. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FC STARK VÍSKY 3 3
3.6. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FK TUZEMÁK BOSKOVICE 0 0
8. KOLO 9.6. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FK CHMEL DEŠTNÁ 10 0
9.6. 17:00 FC STARK VÍSKY FPO BLANSKO 4 2
9.6. 17:00 VOLNO FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE - -
10.6. 10:00 SEDOS DRNOVICE TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC 3 1
10.6. 10:00 FP PARADOX BLANSKO BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 7 2
10.6. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV FC SOKOL BOROTÍN 4 2
9. KOLO 16.6. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FK TUZEMÁK BOSKOVICE 1 3
16.6. 17:00 FPO BLANSKO SEDOS DRNOVICE 3 1
16.6. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FC STARK VÍSKY 3 1
16.6. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE VOLNO - -
17.6. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC FP PARADOX BLANSKO 4 2
17.6. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE CLUB HMK SULÍKOV 5 1
10. KOLO 23.6. 17:00 FK TUZEMÁK BOSKOVICE FC STARK VÍSKY 9 2
23.6. 17:00 FC SOKOL BOROTÍN FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE 5 8
23.6. 17:00 VOLNO TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC - -
24.6. 10:00 CLUB HMK SULÍKOV BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE 1 1
24.6. 10:00 SEDOS DRNOVICE FK CHMEL DEŠTNÁ 3 2
24.6. 10:00 FP PARADOX BLANSKO FPO BLANSKO 10 3
11. KOLO 30.6. 17:00 FPO BLANSKO VOLNO - -
30.6. 17:00 BEĎA TEAM VELKÉ OPATOVICE FC SOKOL BOROTÍN 3 4
30.6. 17:00 FK CHMEL DEŠTNÁ FP PARADOX BLANSKO 0 3
30.6. 17:00 FC STARK VÍSKY SEDOS DRNOVICE 5 5
1.7. 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY BCE FK TUZEMÁK BOSKOVICE 1 3
1.7. 10:00 TJ CHMELAŘI ÚJEZD U BOSKOVIC CLUB HMK SULÍKOV 7 2